ماجرای چادری شدن زن فرانسوی

در قسمت تازه «کلاه پهلوی» رخ می دهد:

 
ماجرای چادری شدن یک زن جوان فرانسوی+عکس           
 
 
 
 
 

به گزارش شبکه ایران با پخش قسمت چهاردهم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، شخصیت «بلانش» ـ با بازی نگین محسنی ـ با انتخاب چادر به عنوان حجاب برتر، مسیری متفاوت از فرخ را انتخاب و در پیش می گیرد.

در قسمت چهاردهم «کلاه پهلوی» که در اولین جمعه زمستان سال 91 پخش خواهد شد، مخاطبان شاهد ادامه اختلاف میان فرخ و بلانش خواهند بود. با شدت گرفتن این اختلاف ها، بلانش تصمیم به خروج از زندگی فرخ می گیرد و همزمان با این تصمیم، تلاش می کند فعالیت هایی همچون خیاطی را به عالیه آموزش دهد.

فرخ نیز که برای پی گیری برخی از فعالیت ها به تهران آمده، به دیدار خانم مستشارنیا می رود و با شادی مواجهه می شود.

 

در غیاب فرخ، بلانش که هنوز از حرف های میرزا رضا درخصوص اسب سواری او و مه لقا در شهر ناراحت است، به سراغ فروغ و میرزا رضا می رود. او طی دیدار با فروغ تصمیم می گیرد چادر را به عنوان حجاب برتر انتخاب کند و به این ترتیب چادری می شود. حالا حضور او با چادر در سطح شهر سامان، باز هم باعث تعجب اهالی می شود.

سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و چهار ماه از آغاز پخش آن می گذرد. علاقمندان این سریال می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی این سریال به نشانی www.kolahpahlavi.tv دیدگاه های خود درباره این اثر را به سازندگان منتقل کرده و مطالب متنوعی درخصوص این سریال را مطالعه کنند.

پایان مطلب/

 
 
 
 
 
 
 
/ 0 نظر / 4 بازدید