دفاع ملکه هلند ازداشتن حجاب

 
ملکه هلند انتقاد افراط گرایان راستگرا از وی درباره داشتن حجاب در بازدید از اماکن دینی در امارات و عمان را رد کرد و این انتقادات را " مهمل " توصیف کرد.
عصر ایران: ملکه هلند انتقاد افراط گرایان راستگرا از وی درباره داشتن حجاب در بازدید از اماکن دینی در امارات و عمان را رد کرد و این انتقادات را " مهمل " توصیف کرد.

 " بئاتریکس" ملکه هلند در هنگام دیدار از اماکن مقدس دینی در کشورهای امارات و عمان، روسری بسته بود.

"خرت فیلدرز" رهبر حزب ضداسلامی "آزادی" در هلند پیش از این در پارلمان این کشور به شدت از بستن روسری و داشتن توسط حجاب ملکه هلند انتقاد کرده بود.

"یوری روزنتال" وزیر خارجه هلند هم گفت که داشتن حجاب توسط ملکه به نشانه احترام به سنت های اسلامی در دو کشور عمان و امارات صورت گرفت. ملکه هلند در سفر به این دو کشور عربی ساحل خلیج فارس، ویلیام الکساندر ولیعهد و عروسش ماکسیما را همراه داشت.

.

 
 هلند یا ملکه "بئاتریکس ویلهلمینا آرمگارد" متولد ۱۹۳۸ پس از درگذشت مادرش ملکه یولیانا در ۱۹۸۰ به راس قدرت در هلند رسید.
/ 1 نظر / 12 بازدید
کریمی

ايده پردازان جوان : طرح ويژه پنل رايگان (کد طرح 716630) ++++++++++++++++++++++++++ » واگذاري رايگان سامانه پيام کوتاه به مدت سه روز وقت دارید تا از تاريخ 90/10/25 تا تاريخ 90/10/28 ثبت نام کنید تا پنل یک ساله رایگان دریافت کنید ، علاقه مندان براي اخذ پنل لطفا کد طرح را به همراه نام و نام خانوادگي و آدرس ايميل به شماره پيامک 30006863008221 ارسال نمايند. زمان واگذاري پنل از تاريخ 90/10/29 روز پنج شنبه انجام مي گيرد. www.sms10.ir 09374793343